יום ראשון 26 מאי 2024

Symantec

מידע הינו הנכס היקר ביותר לכלכלה העולמית של ימיני. יחידים וארגונים גדולים כאחד תלויים בו לצורת ניהול מדינות, קיום עסקאות וקבלת החלטות אישיות.

 

יחד עם זאת, המידע עליו אנו מסתמכים נמצא בסיכון הולך וגובר. איומים מקוונים, אסונות טבע, שגיאות משתמש וכשלי מערכת – כל אלה מעמידים את ביטחונם וזמינותם של נכסי מידע חיוניים בסכנה. משתמשים בודדים וארגונים זקוקים לשותף שיוכל לסייע להם בהבנת הסיכונים המאיימים על המידע ובניהולם – בין אם הם מעוניינים בהגנה על המידע המאוחסן על גבי המחשב האישי או בהקמת תשתית מערכות מידע גלובאלית בטוחה, עמידה וגמישה.

 

פתרונות האבטחה ללקוחות פרטיים המשווקים תחת מותג Norton של סימנטק מספקים אבטחת אינטרנט ויכולות פתרון בעיות המיועדות למשתמשים בודדים, למשרדים ביתיים ולעסקים קטנים.
פתרונות
Norton הינם המובילים בשוק בהגנה על מחשבים שולחניים ומשולבים בהם מוצרים הפועלים באופן שקוף לחלוטין על מנת להגן על מחשבי לקוחות מפני התפרצויות וירוסים והתקפות האקרים זדוניות.

 

פתרונות אבטחת אינטרנט מסייעים באבטחת מחשבי המשתמשים בבית ובמשרד הביתי כנגד וירוסים, תולעי רשת וסיכוני אבטחה אחרים. פתרונות אלה כוללים חסימת תוכנות ריגול ודואר זבל.

 

סימנטק מספקת פתרונות אבטחה ארגונית עבור כל שכבות הרשת: ברמת ה-gateway, השרת ותחנת העבודה, ובכלל זה מחשבים אישיים, מחשבים ניידים ומחשבי כף יד.

 

פתרונות הגנה מפני חדירות מנטרים מערכות על מנת לאתר דפוסי שימוש לרעה ומסוגלים לספק לארגונים התראה עוד טרם נפרצו מערכות או מאגרי מידע.

 

שירותי אבטחה מנוהלים מספקים מערך מקיף של שירותי ניהול, ניטור ותגובה במיקור חוץ על מנת לסייע לארגונים לפתור בעיות אבטחה באופן משתלם.

 

סימנטק מציעה פתרונות גיבוי ושחזור נתונים ומערכות המאפשרים ניצול אופטימאלי של משאבי אחסון, הופכים את הניהול של מערכות הטרוגניות לפשוט יותר ומבטיחים זמינות תמידית של יישומים ונתונים חיוניים לעסקים.

 

פתרונות ניהול שרתים ואמצעי אחסון הופכים את הניהול של נתונים ויישומים לקל יותר.
הפתרונות כוללים תוכנות למיכון אמצעי אחסון, וירטואליזציה ו-
clustering, הפועלות על גבי אמצעי אחסון, שרתים ויישומים הטרוגניים, ומסייעות לארגונים לשלוט על סביבות מורכבות.

 

סימנטק מספקת מגוון מקיף של שירותים המסייעים ללקוחותינו בהערכה תכנון ועיצוב, יישום, תמיכה ותחזוקה של פתרונות התוכנה שלהם לאבטחה, אחסון וניהול תשתיות.
בנוסף, ארגון השירות הגלובאלי שלנו מספק ללקוחותינו שירותי תחזוקה ותמיכה טכנית, ייעוץ והדרכה.

 

סימנטק מקיימת קשרים עסקיים עם 99 אחוזים מהחברות הנכללות ברשימת ה-FORTUNE 1000 לשנת 2005. 

Slide 3 of 5.