זכור סיסמא
שכחת סיסמה?
מחירונים | טפסים
ניידים נייחים All In One מסכים טאבלטים מדפסות שרתים
חיפוש מתקדם לפי
תמיכה של היצרנים ..... כונני ה-SSD של מיקרון – כעת במחיר שטרם פגשנו: ..... מחיר כונני ה-NVMe יורד לרמות הנמוכות ביותר אי פעם ..... המוצרים הנילווים המופיעים באתר – הינם כהמלצה בלבד, האחריות על השותף לבדוק תאימות למוצר הרלוונטי לפני רכישתו יום חמישי 20 יוני 2019
חברות מיוצגות  Dell · Xpcc · Lenovo · Epson · Microsoft · Symantec · Adobe · 

מידע הינו הנכס היקר ביותר לכלכלה העולמית של ימיני. יחידים וארגונים גדולים כאחד תלויים בו לצורת ניהול מדינות, קיום עסקאות וקבלת החלטות אישיות.

 

יחד עם זאת, המידע עליו אנו מסתמכים נמצא בסיכון הולך וגובר. איומים מקוונים, אסונות טבע, שגיאות משתמש וכשלי מערכת – כל אלה מעמידים את ביטחונם וזמינותם של נכסי מידע חיוניים בסכנה. משתמשים בודדים וארגונים זקוקים לשותף שיוכל לסייע להם בהבנת הסיכונים המאיימים על המידע ובניהולם – בין אם הם מעוניינים בהגנה על המידע המאוחסן על גבי המחשב האישי או בהקמת תשתית מערכות מידע גלובאלית בטוחה, עמידה וגמישה.

 

פתרונות האבטחה ללקוחות פרטיים המשווקים תחת מותג Norton של סימנטק מספקים אבטחת אינטרנט ויכולות פתרון בעיות המיועדות למשתמשים בודדים, למשרדים ביתיים ולעסקים קטנים.
פתרונות
Norton הינם המובילים בשוק בהגנה על מחשבים שולחניים ומשולבים בהם מוצרים הפועלים באופן שקוף לחלוטין על מנת להגן על מחשבי לקוחות מפני התפרצויות וירוסים והתקפות האקרים זדוניות.

 

פתרונות אבטחת אינטרנט מסייעים באבטחת מחשבי המשתמשים בבית ובמשרד הביתי כנגד וירוסים, תולעי רשת וסיכוני אבטחה אחרים. פתרונות אלה כוללים חסימת תוכנות ריגול ודואר זבל.

 

סימנטק מספקת פתרונות אבטחה ארגונית עבור כל שכבות הרשת: ברמת ה-gateway, השרת ותחנת העבודה, ובכלל זה מחשבים אישיים, מחשבים ניידים ומחשבי כף יד.

 

פתרונות הגנה מפני חדירות מנטרים מערכות על מנת לאתר דפוסי שימוש לרעה ומסוגלים לספק לארגונים התראה עוד טרם נפרצו מערכות או מאגרי מידע.

 

שירותי אבטחה מנוהלים מספקים מערך מקיף של שירותי ניהול, ניטור ותגובה במיקור חוץ על מנת לסייע לארגונים לפתור בעיות אבטחה באופן משתלם.

 

סימנטק מציעה פתרונות גיבוי ושחזור נתונים ומערכות המאפשרים ניצול אופטימאלי של משאבי אחסון, הופכים את הניהול של מערכות הטרוגניות לפשוט יותר ומבטיחים זמינות תמידית של יישומים ונתונים חיוניים לעסקים.

 

פתרונות ניהול שרתים ואמצעי אחסון הופכים את הניהול של נתונים ויישומים לקל יותר.
הפתרונות כוללים תוכנות למיכון אמצעי אחסון, וירטואליזציה ו-
clustering, הפועלות על גבי אמצעי אחסון, שרתים ויישומים הטרוגניים, ומסייעות לארגונים לשלוט על סביבות מורכבות.

 

סימנטק מספקת מגוון מקיף של שירותים המסייעים ללקוחותינו בהערכה תכנון ועיצוב, יישום, תמיכה ותחזוקה של פתרונות התוכנה שלהם לאבטחה, אחסון וניהול תשתיות.
בנוסף, ארגון השירות הגלובאלי שלנו מספק ללקוחותינו שירותי תחזוקה ותמיכה טכנית, ייעוץ והדרכה.

 

סימנטק מקיימת קשרים עסקיים עם 99 אחוזים מהחברות הנכללות ברשימת ה-FORTUNE 1000 לשנת 2005. 

DELL EMC
Lenovo Consumer
Lenovo Commercial
Lenovo Servers
Intel
Microsoft
Crucial by Micron
Pioneer
Eaton
Xerox
Epson
Dicota
Adobe
Symantec
Veritas
Bose
בניית אתרים
ניהול אתרים
צור קשר  |  הצהרת נגישות  |  תקנון  |  חברות מיוצגות  |  פרופיל חברה
Micron  |  Veritas  |  Symantec
2011 © כל הזכויות שמורות לCMS