זכור סיסמא
שכחת סיסמה?
מחירונים | טפסים
ניידים נייחים All In One מסכים טאבלטים מדפסות שרתים
חיפוש מתקדם לפי
תמיכה של היצרנים ..... כונני ה-SSD של מיקרון – כעת במחיר שטרם פגשנו: ..... מחיר כונני ה-NVMe יורד לרמות הנמוכות ביותר אי פעם ..... המוצרים הנילווים המופיעים באתר – הינם כהמלצה בלבד, האחריות על השותף לבדוק תאימות למוצר הרלוונטי לפני רכישתו יום חמישי 20 יוני 2019
חברות מיוצגות  Dell · Xpcc · Lenovo · Epson · Microsoft · Symantec · Adobe · 

מאז שהוצג המחשב הראשון של דל (Dell) בשנת 1986, דל המשיכה לעצב את פני תעשייה ע"י פריצת גבולות חדשים וייזום פיתוחים חדשניים במחשוב הביתי, העסקי והארגוני. מאמצי המחקר והפיתוח (מו"פ) של דל פרוסים עתה מסביב לגלובוס, ומובלים ע"י כמה ממעצבי ומהנדסי המוצר המובילים בעולם. יחד עם זאת, בליבה של גישת החדשנות של דל נשארת המחויבות הבלתי?מעורערת לספק פתרונות חדשים וטובים יותר אשר עונים ישירות על צורכי הלקוח.

אנו מלקטים את הדרישות ישירות ע"י עשרות אלפי תגובות יומיומיות של הלקוחות, באמצעות אירועים מאורגנים, אירועי מדיה חברתיים ופנלים של הלקוחות. שיתופי פעולה עם מגוון רחב של ספקי מפתח בתעשיית התוכנה, החומרה והרכיבים נותנים לנו מבט רחב ייחודי על נוף המחשוב.

הרבה חידושים מתחילים בבית, מובלים ע"י צוות-על גלובלי של מהנדסים, מעצבי מוצר ומומחים טכניים. אחרים מתחילים כמאמץ קבוצתי עם השותפים האסטרטגיים של דל. המשימה היא לספק פתרונות חדשניים ויעילי-עלות העונים על אתגרי החיים האמיתיים של הלקוח ועובדים ללא דופי בסביבות קיימות ועם מוצרים אחרים.

דל ממוקמת באופן ייחודי על מנת להשפיע על מגמות התעשייה. אנו שומרים על יכולות הפיתוח הפנימיות החזקות שלנו. אנו משתפים פעולה, ולאו דווקא מתחרים, עם ספקי צמרת של הטכנולוגיה בתעשייה ועם יצרני הציוד המקורי. אנו מנווטים לאפשר את התקנים והטכנולוגיות של התעשייה באמצעות קבוצות תעשייה ושותפים אסטרטגיים. באופן זה, דל ממריצה חדשנות ומספקת ערך גבוה ללקוחות.

DELL EMC
Lenovo Consumer
Lenovo Commercial
Lenovo Servers
Intel
Microsoft
Crucial by Micron
Pioneer
Eaton
Xerox
Epson
Dicota
Adobe
Symantec
Veritas
Bose
בניית אתרים
ניהול אתרים
צור קשר  |  הצהרת נגישות  |  תקנון  |  חברות מיוצגות  |  פרופיל חברה
Micron  |  Veritas  |  Symantec
2011 © כל הזכויות שמורות לCMS